Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia

Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia - Roman Klasa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Klasa
WYMIAR
3,58 MB
NAZWA PLIKU
Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia.pdf
ISBN
6680018803722

OPIS

Zaczynało się zawsze tak samo.– Operator 36, w czym mogę pomóc?Dalsza część rozmowy za każdym razem była wielką niewiadomą. Czy operatora czeka dziesięć minut wysłuchiwania wyzwisk od pijanego mężczyzny? A może właśnie dzwoni zrozpaczona matka, której dziecko odchodzi w jej ramionach? Lub po drugiej stronie jest samobójca, który za moment targnie się na swoje życie?Roman Klasa przez prawie sześć lat pracował w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku jako operator numeru alarmowego 112. Nigdy nie widział swoich rozmówców, jednak często to właśnie od niego zależał ich dalszy los.Książka „Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia” to poruszająca i szokująca opowieść człowieka, który przez lata był uczestnikiem ludzkich dramatów. Autor wspomina proces rekrutacji do CPR, przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi, którzy nie są zauważani, mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie.

Relacja z centrum ratowania życia z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

Trzyma w napięciu i nakręca.Do tego taka wyważona- jako kobieta czytając "Noc gwałtów" byłam pod wrażeniem klasy pana Klasy! „Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia" to książka, która mną wstrząsnęła!! Praca operatora jest bardzo trudna, szkoda że tak bardzo niedoceniana, w końcu ten człowiek musi mieć wiedzę z podstaw medycyny i mieć zasady BHP w małym palcu!! Operator 112.

POWIĄZANE KSIĄŻKI