Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców

Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców - Vince Houghton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vince Houghton
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców.pdf
ISBN
4600725600897

OPIS

OTO SENSACJE XX WIEKU, O JAKICH WAM SIĘ NAWET NIE ŚNIŁO!W 1942 roku brytyjska marynarka skonstruowała odporny na ataki torped lotniskowiec zbudowany z lodu i trocin.W 1958 roku amerykańskie siły zbrojne chciały zbombardować powierzchnię Księżyca bombą atomową.W 1967 roku CIA rozpoczęło w radzieckich ambasadach operację podsłuchów za pomocą żywych kotów z wszczepionymi mikrofonami.Choć brzmi to nieprawdopodobnie, wszystkie te projekty były w fazie zaawansowanych testów. Zajmowali się nimi szefowie agencji wywiadowczych, generałowie i naukowcy gotowi wydać miliony na szalone eksperymenty. Na ile jednak ostatecznie je zrealizowano? Może nie wszystkie teorie spiskowe to tylko stek bzdur?Vince Houghton - kurator Międzynarodowego Muzeum Szpiegostwa w Waszyngtonie i twórca podcastu SpyCast - pokazuje, co się dzieje, gdy w innowacja idzie pod rękę z desperacją. W błyskotliwy sposób opowiada, jak za pomocą bomby atomowej chciano zmieniać kierunek tornad, żywymi kurami ogrzewać nuklearne miny, a kozie kupy wykorzystać jako śmiercionośną broń biologiczną. Ta książka to fascynująca opowieść o szalonych i dziwnych, ale zawsze prawdziwych pomysłach szpiegów i wojskowych.„Dziwne, pouczające, przezabawne i naprawdę przerażające” - Robert Wade, scenarzysta filmów o Jamesie BondziePowyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Książka „Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK Literanova. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2020 r.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jak Wysadzić Księżyc I Inne Szalone Pomysły Szpiegów, Wojskowych I Naukowców już od 15,73 zł - od 15,73 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców Vinca Houghtona to zbiór nieprawdopodobnych idei i projektów, które próbowano wcielić w życie, a które finalnie okazały się być totalnym niewypałem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI