Faworyty

Faworyty - Manuela Gretkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Manuela Gretkowska
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Faworyty.pdf
ISBN
1900526854263

OPIS

Wszystko kręci się wokół seksu. Z wyjątkiem seksu. Seks kręci się wokół władzy.Trzy faworyty Stanisława Augusta, króla Polski i zabawy, bezpardonowo rywalizują o serce kochanka oraz wpływy w państwie. Która z nich okaże się najsprytniejsza? Niebezpiecznie inteligentna Elisabeth Lubomirska, młodziutka Izabela Czartoryska czy najbardziej czuła Magdalena Sapieha?W Warszawie szepcze się o nich złośliwie, lecz z podziwem:te kobiety mogą wszystko, ale z nimi też można zrobić wszystko…Śmiała obyczajowo, zmysłowa, trzymająca w napięciu powieść niehistoryczna. Libertynka i patriotka Manuela Gretkowska, używając kostiumu znanego z Niebezpiecznych związków czy Faworyty, odsłania prawdziwy mechanizm rządzący nie tylko polską historią. Bo stroje i dekoracje się zmieniają, ale zawsze chodzi o seks i władzę.Manuela Gretkowska – jedna z najbardziej wyrazistych polskich pisarek, autorka ponad 20 książek, w tym bestsellerów takich jak Polka, Trans czy Poetka i książę; scenarzystka filmowa, działaczka społeczna. Za bezkompromisową publicystykę nie lubią jej politycy, była też cenzurowana.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

przestarzale: pasmo zarostu pozostawione na policzku; bak; 2. w wyścigach: koń, pies typowany na zwycięzcę. FAWORYT to polska marka zajmująca się dystrybucją urządzeń i maszyn ogrodniczych.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Glebogryzarka spalinowa faworyt na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Hasło krzyżówkowe „faworyt" w słowniku krzyżówkowym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI