Złowrogie niebo

Złowrogie niebo - Alex Kava | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alex Kava
WYMIAR
6,65 MB
NAZWA PLIKU
Złowrogie niebo.pdf
ISBN
6635367943184

OPIS

Francine „Frankie” Russo jest zirytowana, kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę. Jest tak zła, że ledwo zwraca uwagę, gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera, widzą Frankie – wiedzą, jak wygląda, kim jest, gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne – przyjdą po nią.Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda – bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.Z prześladowcami na karku, Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia, że jedzie prosto w kierunku monstrualnego tornada szalejącego nad Alabamą.

Złowrogie niebo czyta się jednym tchem, nie sposób odłożyć ją na później. Zdecydowanie warte jest zarwanej ... Złowrogie niebo.

Jest tak zła, że ledwo zwraca uwagę, gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. Złowrogie niebo to już piąta część cyklu o Ryderze Creedzie. Jeśli nie znacie poprzednich książek, nie musicie się martwić i możecie nadrobić zaległości w wolnej chwili.

POWIĄZANE KSIĄŻKI