Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. Seria King. Tom 7

Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. Seria King. Tom 7 - T.M. Frazier | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
T.M. Frazier
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. Seria King. Tom 7.pdf
ISBN
6552477358004

OPIS

Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki!Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia. Teraz stała się dla Preppy’ego kimś znacznie więcej – rodziną, o którą będzie walczył do utraty tchu.Mężczyzna w muszce jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek. Musi ocalić swoich najbliższych. Pragnie zemsty i nie zamierza odpuścić.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kontynuacja bestsellerowej serii King - historia Preppy'ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks.

Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI