Nocne opowieści

Nocne opowieści - Kitty Crowther | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kitty Crowther
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Nocne opowieści.pdf
ISBN
1529140173671

OPIS

Trzy tajemnicze historie z ilustracjami jak ze snu – do czytania nie tylko na dobranoc.– Mamo, opowiedz mi trzy bajki – poprosił Niedźwiadek.– Aż trzy?! – zdziwiła się Niedźwiadkowa Mama.– Proszę, proszę, proszę! Poprosiłem trzy razy.I Niedźwiadkowa Mama opowiada.O strażniczce nocy, która co wieczór uderza w gong.O Zorze, dziewczynce z mieczem, i Jacko Mollo, który spał do góry nogami.O Nobo, małym stworzeniu w wielkim płaszczu, które odnalazło swój sen na dnie morza.Przeczytajcie jej opowieści, by jeszcze przed zaśnięciem przenieść się do niezwykłej krainy snów.Kitty Crowther wyczarowuje przed nami magiczny nocny świat i nadaje mu zaskakujące barwy, z właściwą sobie oryginalnością odnawiając tradycję bajek opowiadanych na dobranoc.

Twórcy. Książki tego autora. Przesympatyczna, ciepła, nastrojowa i pełnych dobrych, wyciszających emocji.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Tytuł ,,Nocne opowieści" wybrzmiał w mych uszach bardzo optymistycznie i wzbudził nadzieję na spokojniejszy, niż zazwyczaj wieczór.

POWIĄZANE KSIĄŻKI