Na fałszywych papierach w Chile

Na fałszywych papierach w Chile - Gabriel Garcia Marquez | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriel Garcia Marquez
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Na fałszywych papierach w Chile.pdf
ISBN
5008941831330

OPIS

"Na fałszywych papierach w Chile" to reportaż, skondensowana opowieść o sześciu tygodniach mrówczej pracy chilijskiego reżysera, figurującego na liście pięciu tysięcy wygnańców pozbawionych prawa powrotu do własnego kraju, który w warunkach absolutnej konspiracji przebywał sześć tygodni w Chile i rejestrował tamtejszą rzeczywistość po dwunastu latach rządów wojskowej dyktatury.Ten porywający reportaż, bogaty w obserwacje, obrazy, zdarzenia, okraszony niekiedy wisielczym poczuciem humoru, stanowi najwybitniejsze osiągnięcie w dziennikarskiej twórczości Marqueza. Wydawany po raz pierwszy w polskim przekładzie, będzie dla polskiego Czytelnika równie interesującą lekturą jak "Raport z pewnego porwania" czy "Opowieść rozbitka".

Agnieszka Rurarz, Muza SA, Warszawa 2002, s. 158 Inne Książki Jak Harry i Meghan opuścili Firmę.

** Zapytaj Nas o tę Książkę ** 25,13 zł Zobacz dostępne formy płatności. ... Na fałszywych papierach w Chile od Gabriel García Márquez możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI