Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie

Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie - Timothy C. Winegard | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy C. Winegard
WYMIAR
4,32 MB
NAZWA PLIKU
Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie.pdf
ISBN
1673740440905

OPIS

Bezwzględny morderca, który decydował o losach narodów i przebiegu wojen.W ciągu 200 tysięcy lat naszej stosunkowo krótkiej egzystencji odebrał życie mniej więcej 52 miliardom ludzi.Przenosi destrukcyjne choroby, które są przyczyną bezkresnego potoku rozpaczy i śmierci.I nie ma zamiaru przestać.Komar, a właściwie krwiożercza komarzyca, prowadzi z nami bitwę od zarania dziejów. Potrafi przetrwać wiele przeciwności losu z godną podziwu nieustępliwością.Timothy C. Winegard stworzył niezwykłą, napędzaną zaskakującymi spostrzeżeniami opowieść o owadzie, który wciąż pozostaje niepokonany. W swej książce przywołuje momenty z historii, w których komar odegrał kluczową rolę, i zaskakuje tym, jak ogromny wpływ na nasze życie ma ten niewielki owad.

W Dzień Dobry TVN pisarz opowiedział o potężnej sile małego stworzenia. Napisz recenzję o produkcie: Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie (e-book) Twoja ocena.

Jest to raport, w którym wymienia się zwierzęta zabijające najwięcej ludzi: Bezwzględny morderca, który decydował o losach narodów i przebiegu wojen.W ciągu 200 tysięcy lat naszej stosunkowo krótkiej egzystencji odebrał życie m... Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie - Winegard Timothy C.

POWIĄZANE KSIĄŻKI