Katalog motyli

Katalog motyli - Izabela Knyżewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Knyżewska
WYMIAR
7,55 MB
NAZWA PLIKU
Katalog motyli.pdf
ISBN
5278993413287

OPIS

W warszawskiej dzielnicy willowej ginie Krzysztof Brzeski – młody, dobrze sytuowany mężczyzna. Jego luksusowymi życie wypełnione podróżami, zabawą i beztroską skończyło się w chwili, gdy kobieta, którą najwyraźniej znał, zatopiła w jego ciele nóż.Komisarz Adam Smygalski wraz z aspirantką, Niną Jurską, podejmuje żmudne śledztwo, w którym nic nie jest oczywiste. Wkrótce okaże się, że pozory mylą, obiecujące tropy prowadzą donikąd, a przeciwnikiem jest nieprzeciętnie inteligentna kobieta, która zaplanowała zbrodnię doskonałą.

8 października 2020 roku do obiegu wchodzą cztery znaczki, na których przedstawiono motyle z Ameryki Południowej i Środkowej: na pierwszym, o wartości 3,30 zł - Danaus plexippus (Ameryka Środkowa), na drugim, o wartości 3,30 zł - Agrias narcissus (Ameryka Południowa), Katalog motyli to jej literacki debiut, którym pragnie zainteresować czytelników ceniących zwartą narrację, ciekawą intrygę i wyraźnie zarysowane postacie, wśród których szczególnie silny głos należy do kobiet. Więcej informacji na www.harpercollins.pl Motyle dzienne (Rhopalocera) występujące w Polsce - lista 164 gatunków, które występują bądź występowały w niedalekiej przeszłości na terenie Polski: Paziowate (Papilionidae) 5 gatunków: niepylak apollo (Parnassius apollo) niepylak mnemozyna (Parnassius mnemosyne) paź ... „Katalog motyli" od @harpercollinspolska kryminał z dość skomplikowaną na pierwszy rzut oka fabułą.

Cena: 30,00 zł ... Ponieważ "Katalog motyli" jest powieścią kryminalną, więc oczywiście nie zdradzę biegu wydarzeń. Nie należy odbierać czytelnikowi suspensu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI