Jak pozbyć się chronicznego bólu barku

Jak pozbyć się chronicznego bólu barku - Claire Davies | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire Davies
WYMIAR
5,68 MB
NAZWA PLIKU
Jak pozbyć się chronicznego bólu barku.pdf
ISBN
9954839220438

OPIS

Ten praktyczny poradnik do samodzielnego stosowania pomoże tym, którzy cierpią na chroniczny ból barku. Autor, szczegółowo opisuje technikę automasażu konkretnych punktów spustowych, dzięki której sam skutecznie wyleczył się z zamrożonego barku. Prezentuje szereg sposobów na zwalczanie bólu oraz omawia alternatywne terapie manualne mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. Przedstawia także metody, które może stosować druga osoba, aby Ci pomóc. Dodatkowo zamieszcza zestaw technik klinicznych dla fizykoterapeutów, terapeutów i masażystów, które są niezwykle pomocne w diagnozowaniu i leczeniu mięśniowo-powięziowego bólu barkowego. Wylecz swój bark i odzyskaj sprawność.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Jak pozbyć się chronicznego bólu barku pochodzi z wydawnictwa Vital. Autorem książki jest Clair Davies.

Terapia punktów spustowych w samodzielnym leczeniu zapalenia torebki stawowej, ścięgien. Indeks: 010011459 Autor: Clair Davies Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital Tytuł oryginału: The Frozen Shoulder Workbook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI