Indigo

Indigo - Patrice Lawrence | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrice Lawrence
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Indigo.pdf
ISBN
1974548330560

OPIS

Indigo ma 17 lat. Mieszka w Londynie. Od czasu, gdy jako małe dziecko znaleziono ją przy zwłokach matki, wychowuje się w kolejnych rodzinach zastępczych. Indigo najbardziej na świecie chce się dowiedzieć czegoś o sobie, skąd pochodzi, kim naprawdę jest. Zaprzyjaźnia się z Baileyem - chłopakiem z „normalnej” rodziny. Między chłopakiem a dziewczybną zaczyna iskrzyć. Pewnego dnia na drodze nastolatków pojawia się bezdomny mężczyzna, który zdaje się wiedzieć coś o Indigo, i który wyraźnie ma coś przeciwko jej znajomości z Baileyem.Chłopak jest zmuszony podjąć decyzję, której nigdy nie powinien musieć podejmować… Afirmująca życie opowieść o miłości i potrzebie przynależności.

The Indico tool allows you to manage complex conferences, workshops and meetings. To start browsing, please select a category below. Indigo Nails Lab Polska.

Już teraz* możesz zakupić 1 z 500 limitowanych zestawów kolekcji wraz z wyjątkową niespodzianką! Indigo. t: 0048 516 603 204 e: [email protected] MANUFAKTURA OKULARÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI