Filip i hydra

Filip i hydra - Patryk Fijałkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patryk Fijałkowski
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Filip i hydra.pdf
ISBN
7179547642667

OPIS

DEMONY DZIECIŃSTWA – UPIORY DOROSŁOŚCIOpowieść o traumatycznym dzieciństwie. Bliznach, jakie pozostają na duszy dziecka będącego świadkiem przemocy domowej, i trudnościach, jakie to dziecko, w dorosłym życiu, ma w budowaniu relacji i związków osobistych.Bohatera książki, Filipa, poznajemy z perspektywy dwóch przeplatających się linii czasowych – dziecka oraz dorosłego.Jako dziecko Filip żyje w piekle domu rodzinnego. Widzi skrajnie toksyczną relację swoich rodziców, opartą na dynamice kata i ofiary. Ojciec fizycznie i psychicznie znęca się nad jego matką.Filip jako dorosły, młody człowiek próbuje ułożyć sobie życie, nieświadomie powielając mechanizmy, które pomogły mu przetrwać dzieciństwo, i odcinając się od swoich emocji. Jego pozorny spokój – fundament złożony z pasji do muzyki i relacji ze swoją dziewczyną, Hanią – burzy wiadomość od ojca, który chciałby się z nim spotkać po dziesięciu latach od urwania kontaktu.Demony dzieciństwa niełatwo ujarzmićw literaturę. Patrykowi Fijałkowskiemu się udało. Brawo! Czytajcie!Ignacy KarpowiczPATRYK FIJAŁKOWSKI (ur. 1992 w Wyszkowie) - autor powieści „Śnieg widmo" (2014) i projektant zadań fabularnych do gier wideo. Wcześniej dziennikarz współpracujący m.in. z Polygamia.pl i Gry-Online.pl. W 2017 przyłapany na przypadkowym romansie z tłumaczeniem - z angielskiego przełożył książkę „Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier". Czasem nieśmiało tworzy muzykę.

Wydawca: Poradnia K. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Świat gier wideo nie jest mu obcy, ponieważ projektował zadania fabularne do nich, współpracował z ... „Filip i hydra" to książka ukazująca wpływ traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa na dorosłe życie. Główny bohater - Filip coraz intensywniej wkracza w dorosłość, jednak nie jest to dla niego łatwe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI