Czarny Staw

Czarny Staw - Robert Ziębiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Ziębiński
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
Czarny Staw.pdf
ISBN
7844216047625

OPIS

Nikt nie wie, jak głęboki jest Czarny Staw.Nikt.No, może poza samym diabłem…O Czarnym Stawie krążą legendy. To podobno przeklęte miejsce…Burzliwy rozwód rodziców Kamila powoduje radykalną zmianę w jego życiu. Z wielkiego miasta wyprowadza się na dosłowny koniec świata, do rodzinnego domu mamy, położonego w Czarnym Stawie. Relacje między nią i babcią są, delikatnie mówiąc… skomplikowane. Starsza pani ewidentnie coś ukrywa i ma to związek z tajemniczym zniknięciem dziadka przed wielu laty.Jakby tego było mało, miejscowe dzieciaki opowiadają Kamilowi o przerażających wypadkach, które zdarzały się w okolicach lokalnego jeziora w ciągu ostatnich 50 lat.Kamila zaczynają dręczyć koszmary, w których tonie w czarnej wodzie. Wraz z przyjaciółmi postanawia odkryć tajemnicę upiornego jeziora. Niebawem okaże się, że tylko on może uratować miasteczko…Kochacie Sabrinę? Lubicie odwrócony świat ze Stranger Things? Czarny Staw to coś dla was!

Multimedia w Wikimedia Commons. Czarny Staw - jezioro znajdujące się w Puszczy Niepołomickiej, w Leśnictwie Gawłówek na terenie powiatu bocheńskiego.

w dniu 20 marca 2021 roku o godz. 12.00 nastąpi uruchomienie hydroforni oraz włączony zostanie wodociąg ogrodowy. Restauracja Czarny Staw na pierwszym miejscu zawsze stawia jakość i smak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI