Zabójcza zabawa

Zabójcza zabawa - Alex Bell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alex Bell
WYMIAR
11,57 MB
NAZWA PLIKU
Zabójcza zabawa.pdf
ISBN
9089781851560

OPIS

Szkołę dla dziewcząt w Dunvegan na wyspie Skye zamknięto wiele lat temu. W budynku stanowiącym teraz rezydencję rodziny Craigów pozostały jednak przerażające pamiątki z przeszłości…Nastoletnia Sophie ma spędzić wakacje u kuzynostwa. Craigowie, których widziała tylko raz w życiu, bardzo ją onieśmielają. Ponury Cameron z okaleczoną ręką, zamknięta w sobie Lilas oraz sprawiająca wrażenie chodzącego ideału Piper, zdają się coś ukrywać. Ale jest jeszcze jedna kuzynka. Kuzynka, która pojawia się w pokoju ze starymi lalkami. Kuzynka, która umarła…Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Premiera: 2020-03-18. Księgarnia internetowa merlin.pl Szkołę dla dziewcząt w Dunvegan na wyspie Skye zamknięto wiele lat temu.

W budynku stanowiącym teraz rezydencję rodziny Craigów pozostały jednak przerażające pamiątki z przeszłości… Nastoletnia Sophie ma spędzić wakacje u kuzynostwa. Craigowie, których Książka "Zabójcza zabawa" od początku przyciąga czytelnika tajemniczą i klimatyczną okładką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI