Wokół Skrzycznego - Beskid Śląski. Mapa w skali 1:25 000

Wokół Skrzycznego - Beskid Śląski. Mapa w skali 1:25 000 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,79 MB
NAZWA PLIKU
Wokół Skrzycznego - Beskid Śląski. Mapa w skali 1:25 000.pdf
ISBN
5385182463026

OPIS

Awers mapy zawiera opisy ze zdjęciami miejsc, które warto odwiedzić, ze szczególnym uwzględnieniem góry Skrzyczne. Na rewersie zamieszczono mapę z zaznaczonymi m.in. zabytkami, noclegami, bazą gastronomiczną, basenami, wyciągami narciarskimi. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem, przy szlakach pieszych podano również orientacyjny czas przejścia, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę. W miejscowościach podano nazwy ulic. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m oraz cieniowania. Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji.

Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji. Rok wydania: 2017.

Awers mapy zawiera opisy ze zdjęciami miejsc, które warto odwiedzić, ze szczególnym uwzględnieniem góry Skrzyczne... Mapa obejmuje Beskid Śląski w skali 1:25 000, łącznie z takimi miejscowościami jak: Ustroń, Brenna, Wisła, Istebna, Szczyrk i Milówka.Na mapie zaznaczono m.in. Wokół Skrzycznego, 1:25 000 Książka już od 6,28 zł - od 6,28 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W miejscowościach podano nazwy ulic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI