Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny

Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny - Thomas Morris | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Morris
WYMIAR
11,75 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny.pdf
ISBN
5599505465182

OPIS

Tajemnicza seria eksplozji zębów to tylko jedna z wielu szokujących zagadek odkrytych przez autora na łamach starych czasopism medycznych. Thomas Morris, wnikliwy badacz historii medycyny, oddaje do rąk czytelnika jedną z najbardziej niesamowitych i zadziwiających kolekcji tego rodzaju osobliwości. Z pasją i humorem opowiada o najbardziej niezwykłych chorobach i najbardziej niedorzecznych kuracjach, przerażających operacjach i niefortunnych zdarzeniach, w które wprost trudno uwierzyć. Bo chociaż wszystko to zdarzyło się naprawdę, wcale niełatwo dać wiarę w historię kobiety, która oddawała mocz przez nos, niemowlęcia, które potrafiło spędzić ponad pół godziny pod wodą, czy francuskiego wojskowego, który sam przeprowadził na sobie operację z powodu kamicy pęcherza moczowego. Nie wspominając już o chłopcu krzyczącym gęsim głosem, po wciągnięciu do dróg oddechowych gęsiej krtani.Bez względu na to, jak wstydliwe są opisane schorzenia i jak absurdalne stosowano sposoby leczenia, wszystkie przypadki opisane w "Tajemnicy eksplodujących zębów" mówią wiele o wiedzy (czy może ignorancji) dziewiętnastowiecznych medyków i o niebywałej żywotności ich pacjentów.Thomas Morris jest brytyjskim pisarzem i historykiem medycyny.

To moje zainteresowanie jest dla mnie całkiem niezrozumiałe - nigdy nie chciałam być lekarzem, medycyna mnie w ogóle nie pociąga, a wręcz jestem przekonana ... Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny od Thomas Morris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny .

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny to fascynująca lektura, która została napisała bardzo przystępnym językiem. Czasem opisane w niej przypadki wzbudzają podziw dla ówczesnych medyków, czasem bawią, a nierzadko też uczą. Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny (e-book) Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI