Poranki na Miodowej 1

Poranki na Miodowej 1 - Joanna Szarańska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Szarańska
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Poranki na Miodowej 1.pdf
ISBN
1204246157137

OPIS

Joanna Szarańska zaprasza na Miodową. Autorka bestsellerowych Czterech płatków śniegu powraca z pełną emocji i wzruszeń nową serią obyczajową.Małgorzacie udało się zapomnieć o przeszłości. Wiedzie szczęśliwe życie,jest zadowolona z kariery zawodowej i związku z Robertem. Do czasu, aż pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kto dziś jeszcze pisze listy? Małgorzata zna tylko jedną taką osobę, ale wolałaby wymazać ją z pamięci. Jednak informacja, którą skrywa błękitna koperta skłania ją do powrotu na Miodową. Do domu pełnego wspomnień. W starej księgarni, gdzie półki uginają się od książek, a kraciasty fotel kusi swą miękkością, Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.Jak na powrót Małgorzaty zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? Czy na pewno jej związek jest udany? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny?Przekonaj się sama!Do zobaczenia na Miodowej!

Katalog księgozbioru Filtry: brak [] ☞ Ebook - epub, mobi. Poranki na Miodowej 1 - Joanna Szarańska.

Małgorzacie udało się zapomnieć o przeszłości. Wiedzie szczęśliwe życie, jest zadowolona z kariery zawodowej i związku z Robertem. eBookPoranki na Miodowej 1autorstwaJoanna Szarańska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Poranki na Miodowej 1 - Joanna Szarańska (eBook) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Napisz recenzję o produkcie: Poranki na Miodowej 1 (e-book) Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI