Ostatnie zlecenie

Ostatnie zlecenie - Katarzyna Wilk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Wilk
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnie zlecenie.pdf
ISBN
9915970909339

OPIS

Zdrada to tylko kwestia czasu.Okoliczności.Starań.A ty, jak bardzo jesteś pewna swojego partnera?Dominika jest zawodową uwodzicielką. Żaden mężczyzna nie potrafi się jej oprzeć. Sukces mierzy pozwami rozwodowymi i rozbitymi małżeństwami.Kiedy otrzymuje zlecenie zniszczenia idealnego związku malarki Anny i jej męża Roberta, staje się jeszcze bardziej bezwzględna. W końcu jej nikt nie odmawia. Nigdy.Jednak to, co miało być zadaniem jednym z wielu, okazuje się intrygą utkaną z kłamstw i manipulacji. A pewnej siebie uwodzicielce z każdym spojrzeniem, dotykiem i słowem sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli...Do tej pory każde zlecenie było jej sukcesem, ostatnie może ją zrujnować.

Do montażu: inne - opiszę w ostatnim kroku Instrukcja? nie Dodatkowe usługi: inne - opiszę w ostatnim kroku Dodaj komentarz lub załączniki Ostatnie zlecenie. Wilk Katarzyna (okładka miękka) 5 /5.

Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem. "Ostatnie zlecenie" dla mnie w ogóle nie powinno zostać zaliczone do gatunku thriller. Jeśli tego głównie w niej szukacie to niestety będziecie rozczarowani.

POWIĄZANE KSIĄŻKI