Most marzeń. Cykl Efemera. Tom 3

Most marzeń. Cykl Efemera. Tom 3 - Anne Bishop | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Bishop
WYMIAR
11,56 MB
NAZWA PLIKU
Most marzeń. Cykl Efemera. Tom 3.pdf
ISBN
8474160507324

OPIS

Efemera to dziwna i magiczna kraina. Składa się z krajobrazów połączonych jedynie mostami, które często przenoszą ludzi w miejsca, gdzie naprawdę przynależą, zamiast w te, w które chcą się udać.Kiedy Gloriannie Belladonnie, utrzymującej Efemerę w równowadze, zaczynają zagrażać czarownicy, jej brat Lee postanawia poświęcić się dla jej dobra. W efekcie, pozbawiony wzroku, trafia do azylu dla umysłowo chorych w Mieście Wizji - daleko od swoich rodzinnych części świata.Tymczasem w Wizji pojawia się Mrok, którego natury nie potrafią zgłębić nawet szamani opiekujący się miastem i jego mieszkańcami. Danyal, jeden z nich, zostaje mianowany strażnikiem Azylu. Ponieważ jego serce tęskni za czymś nieznanym, intrygują go opowieści Lee o mostowych, krajobrazczyniach i czarownikach. Z pomocą Zhahar - pracownicy Azylu, która ukrywa własne mroczne sekrety - Lee stopniowo odzyskuje wzrok, jego opowieści zaś nabierają potężnej mocy, pozwalając Danyalowi i Zhahar poznać świat skrajnie odmienny od wszystkiego, co dotąd znali.By przepędzić z Miasta Wizji niebezpieczeństwo, Danyal, Lee i Zhahar będą musieli odkryć, kim są naprawdę... i jak niebezpieczni potrafią być.

Anne Bishop. Cykl: Efemera (tom 3) Średnia ocen: 7,3 / 10 362 ocen .

Anne Bishop. Efemera to dziwna i ... Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Cykl Efemera (1-4) - Anne BishopFormat: pdf, epubRozmiar paczki: 14.2 mb Wersja Językowa: PolskaTomy cyklu:Sebastian (tom: 1)Belladonna (tom: 2)Most marzeń (tom: 3)Głos (tom: Ebook - Most marzeń, Efemera - tom 3 - Anne Bishop - Efemera to dziwna i magiczna kraina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI