Znane słowa od nowa. Chrząszcze w gąszczach

Znane słowa od nowa. Chrząszcze w gąszczach - Katarzyna Vanevska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Vanevska
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Znane słowa od nowa. Chrząszcze w gąszczach.pdf
ISBN
4606757939257

OPIS

ŁAMAŃCE JĘZYKOWE są tu dowcipnie zilustrowane.BŁYSKOTLIWE WIERSZYKI zawierają trudne w wymowie słowa – okazja do zabaw logopedycznych.PROSTE WYJAŚNIENIA nowych słów są zrozumiałe dla młodego czytelnika.Ta PIĘKNIE i NIEBANALNIE zilustrowana książka stanowi DOBRY WSTĘP do praktycznych ćwiczeń wymowy i zainteresowania dziecka językiem polskim. Każda rozkładówka jest poświęcona JEDNEMU ŁAMAŃCOWI JĘZYKOWEMU. Na jego podstawie opiera się RYMOWANKA, która ma postać krótkiej historyjki i zawiera słowa nowe oraz trudne w wymowie. Dzięki temu nie tylko zapewnia GIMNASTYKĘ JĘZYKA, lecz także WZBOGACA WIEDZĘ. Treści zawarte w wierszyku przedstawia ZABAWNA ILUSTRACJA. Całości dopełniają przykłady ŁAMAŃCÓW DO ĆWICZEŃ wzbogacone dodatkowym rysunkiem.Książkarozwija KOMPETENCJE JĘZYKOWEćwiczy WYMOWĘwzbogaca SŁOWNICTWOpobudza WYOBRAŹNIĘkształtuje POCZUCIE ESTETYKIUCZY i BAWI

Ta PIĘKNIE i NIEBANALNIE zilustrowana książka s Książka Chrząszcze w gąszczach - Vanevska Katarzyna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Zobacz koniecznie Pedagogika specjalna Chrząszcze w gąszczach w cenie 19.24 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. Książka Chrząszcze w gąszczach - Katarzyna Vanevska ŁAMAŃCE JĘZYKOWE są tu dowcipnie zilustrowane.

Zaloguj się by ocenić Zgłoś ... Seria: ZNANE SŁOWA OD NOWA. CHRZĄSZCZE W GĄSZCZACH.

POWIĄZANE KSIĄŻKI