Święty Jan Paweł II. 100 wskazań na 100-lecie urodzin

Święty Jan Paweł II. 100 wskazań na 100-lecie urodzin - Małgorzata Pabis | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Pabis
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Święty Jan Paweł II. 100 wskazań na 100-lecie urodzin.pdf
ISBN
1941281202003

OPIS

W roku, w którym obchodzimy 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II, postarajmy się pochylić nad jego nauczaniem i zastosować je w praktyce. Jeśli się to uda, nasze życie stanie się zapewne prostsze, bardziej poukładane, spokojniejsze i piękniejsze. Papież zostawił nam uniwersalny i ponadczasowy duchowy testament. Wypełnijmy go do końca, czerpiąc ze wskazań Papieża:– dla rodziców, jak wychowywać dzieci;– dla młodzieży, jak pięknie wzrastać, szukać swojego powołania;– dla rządzących, jak kierować krajem;– dla kapłanów, jak być dobrym pasterzem;– jak się modlić i jak ważna jest modlitwa w życiu człowieka;– jak być człowiekiem miłosiernym i dostąpić miłosierdzia.

Jana Pawła II, postarajmy się pochylić nad jego nauczaniem i zastosować je w praktyce. Jeśli się to uda, nasze życie stanie się zapewne prostsze, bardziej ... Jana Pawła II 100 wskazań na 100-lecie urodzin.

Jana Pawła II, postarajmy się pochylić nad jego nauczaniem i zastosować je w praktyce. Jeśli się to uda, nasze życie stanie się zapewne prostsze, bardziej poukładane, spokojniejsze i piękniejsze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI