Sprytne smyki 1

Sprytne smyki 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Sprytne smyki 1.pdf
ISBN
8327335220088

OPIS

KSIĄŻKA EDUKACYJNA przeznaczona dla przedszkolaków.RÓŻNORODNE I CIEKAWE ZADANIA zapewniają trening wielu umiejętności.Kolorowe NAKLEJKI i ELEMENTY DO WYCINANIA zachęcają do nauki.80 STRON zabawy połączonej z nauką!Dzięki ODPOWIEDNIO DOBRANYM i ZRÓŻNICOWANYM ZADANIOM dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla maluchów formie proponuje trening takich aktywności, jak: LICZENIE, ZNAJDOWANIE PODOBIEŃSTW I RÓŻNIC, PRZECHODZENIE LABIRYNTÓW, RYSOWANIE PO ŚLADZIE, ŁĄCZENIE KROPEK, KOLOROWANIE, WYCINANIE i NAKLEJANIE. Barwna szata graficzna zachęca do aktywności.Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na WSZECHSTRONNYM ROZWOJU dziecka już od najmłodszych lat!Książkarozwija KOMPETENCJE MATEMATYCZNEdoskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄuczy LOGICZNEGO MYŚLENIAtrenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆwzbogaca WIEDZĘzachęca do KREATYWNOŚCI

Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Sprytne smyki 1 - Jolanta Czarnecka - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Książka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków.RÓŻNORODNE I CIEKAWE ZADANIA zapewniają trening wielu umiejętności.Kolorowe naklejki i elementy do wycinania zachęcają do nauki.80 STRON zabawy połączonej z nauką!Dzięki odpowiednio dobranym i ... Kup teraz na Allegro.pl za 11,23 zł - Sprytne smyki 1 z miasta Gniezno.

Zapraszamy na zakupy! Napisz recenzję o produkcie: Sprytne smyki 1 Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI