Podwójny spisek. Cykl Supercepcja. Tom 2

Podwójny spisek. Cykl Supercepcja. Tom 2 - Katarzyna Gacek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Gacek
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Podwójny spisek. Cykl Supercepcja. Tom 2.pdf
ISBN
9504085292188

OPIS

Rewelacyjny słuch, bezbłędny smak i nadzwyczajny dotyk. Czegoś tu brakuje…Julka, Klara i Tymon podejrzewają, że tajemnica ich niezwykłych uzdolnień kryje się we wspólnej przeszłości. Postanawiają odszukać innych, którzy tak jak oni mogą mieć nadzwyczajnie rozwinięte zmysły. W efekcie wplątują się w sprawę fałszerstwa i kradzieży bezcennych klejnotów koronnych Imperium Brytyjskiego. Wspólnie próbują dopaść złodzieja i udowodnić przestępstwo. Nie wiedzą, że ich śladem podąża tajemnicza postać. Dlaczego obserwuje każdy ich krok?Katarzyna Gacek - pisarka i scenarzystka, współautorka m.in. książki przygodowej Marek i czaszka jaguara oraz scenariusza filmu Za niebieskimi drzwiami.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Rewelacyjny słuch, bezbłędny smak i nadzwyczajny dotyk. Czegoś tu brakuje….

Czegoś tu brakuje…. Julka, Klara i Tymon podejrzewają, że tajemnica niezwykłych uzdolnień kryje się w ich wspólnej przeszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI