[OUTLET] Komputerowo wspomagane projektowanie systemów antropotechnicznych

[OUTLET] Komputerowo wspomagane projektowanie systemów antropotechnicznych - Teodor Winkler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teodor Winkler
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Komputerowo wspomagane projektowanie systemów antropotechnicznych.pdf
ISBN
8369420758248

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Modotologia projektowania technicznego, a szczególnie projektowania wspomaganego komputerem, jest ukierunkowana na osiąganie przez projektowany środek techniczny jak najlepszych parametrów technicznych - co jest zgodne z obowiązującym jeszcze dość powszechnie technocentrycznym paradygmatem projektowania. Takie postępowanie prowadzi często do rozwiązań, w których są zaburzone relacje łączące człowieka ze środowiskiem technicznym.

Systemy antropotechniczne i kryteria ich oceny zarówno pod względem ergonomiczności, jak i bezpieczeństwa pracy, metodyki modelowania, wizualizacji i , Komputerowo wspomagane projektowanie systemów antropotechnicznych, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Książka Komputerowo wspomagane projektowanie systemów antropotechnicznych - Teodor Winkler Książka zawiera nowoczesną wiedzę na temat projektowania układów antropotechnicznych, tzn. takich, w których uwzględnia się relacje człowiek-środek techniczny.

Systemy antropotechniczne i kryteria ich oceny zarówno pod względem ergonomiczności, jak i bezpieczeństwa pracy, metodyki modelowania, wizualizacji i symulacji środków technicznych, modelowanie relacji somatycznych i receptorowych. W niniejszej książce Autor stara się przybliżyć atropotechniczny, tzn. uwzględniając relacje człowiek - środowisko techniczne, punkt widzenia w projektowaniu przez podanie nowoczesnej wiedzy na temat: -Systemów antropotechnicznych i kryteriów ich oceny zarówno pod względem ergonomiczności, jak i bezpieczeństwa pracy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI