Kontrakt na miłość

Kontrakt na miłość - Sandi Lynn | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandi Lynn
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Kontrakt na miłość.pdf
ISBN
6245966070057

OPIS

Powieść autorki bestsellerowej serii NA ZAWSZE„Nazywam się Emily Wade. Burzliwe życie mojej matki nauczyło mnie, że nie ma czegoś takiego, jak: I żyli długo i szczęśliwie. Wszystkie związki są z góry skazane na porażkę. Za to jeśli ludzi łączy tylko seks, życie jest przyjemne i nieskomplikowane. Trzymałam się tych reguł do chwili, kiedy spotkałam Jacksona Caine’a - zabójczo przystojnego milionera. Jackson nie wierzył w związki tak samo jak ja. I zaproponował, żebyśmy spisali kontrakt…”„Nazywam się Jackson Caine. Kilka rozwodów i ponownych małżeństw moich rodziców nauczyło mnie, że nie ma związku, który by się nie rozpadł. Robiłem karierę i spotykałem się z wieloma kobietami. Do chwili, kiedy spotkałam Emily Wade. Byliśmy dla siebie idealnymi partnerami. Więc spisaliśmy kontrakt na nasz idealny związek - bez komplikacji, dramatów, zaangażowania. I nasz kontrakt działał idealnie, dopóki oboje nie złamaliśmy ustalonych zasad…”

Mimo, że mają synka, Zeynep postanawia rozstać się z mężem i wrócić do Turcji. Kontrakt na miłość sezon 2 odc 1 lektor. Następne wideo.

2015-08-13 07:52:54 . mistrzyniF1 ocenił(a) ten serial na: 9.

POWIĄZANE KSIĄŻKI