Jesteś cudem

Jesteś cudem - Regina Brett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Regina Brett
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Jesteś cudem.pdf
ISBN
4304700391043

OPIS

„Jesteś cudem” to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. Tworzą one przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów.Czyta: Joanna Jeżewska

Odwołując się do treści samej książki - bo to o niej w głównej mierze powinien być ten post - pomimo swojej tematyki (choroba, uzależnienie, trudności w relacjach) jest lekturą, która potrafi zmusić do zarwania prawie jednej nocy. Tak było w moim przypadku. Odkrywanie 2019.

JESTEŚ CUDEM do odkrycia to 4-tygodniowy kurs online oparty na moim głównym przesłaniu, które głosi, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.Ten kurs ma na celu pomóc Ci zatrzymać się dla siebie i w tym zatrzymaniu dotrzeć do głosu Twojego serca oraz usłyszeć piosenkę, która się w nim skrywa. Jesteś Cudem, Bukowno Warszawa, Częstochowa, Poland. 3,455 likes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI