Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie

Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie - Zofia Staniszewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Staniszewska
WYMIAR
7,37 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie.pdf
ISBN
7956643639066

OPIS

Czy Twoje dziecko zna zasady savoir-vivre'u? A czy umie z taktem i swobodą poruszać się również w wirtualnej rzeczywistości?Wyjątkowy przewodnik po internetowym z˙yciu przeznaczony dla dzieci i młodziez˙y. W przyste?pny i zabawny sposo´b zgłe?bia tajniki etykiety w sieci, zajmuja?c sie? kultura? wpiso´w na portalach społecznos´ciowych, blogach oraz uz˙ytkowaniem smartfono´w i tableto´w. Porusza temat cyberprzemocy i bezpieczen´stwa w internecie.

Przeczytaj recenzję Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dzieci W Sieci Czyli Dobre Maniery W Internecie - Zofia Staniszewska Literatura popularnonaukowa już od 13,02 zł - od 13,02 zł, porównanie cen w 31 sklepach.

2018-03-09 18:55:00 dzieci w sieci czyli dobre maniery w internecie 📚 Poznaj "Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie" autorstwa Zofia Staniszewska. Przeczytaj opis książki "Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI