Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania

Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,27 MB
NAZWA PLIKU
Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania.pdf
ISBN
2429536755766

OPIS

Książka z PRZECIĘTYMI STRONAMI – doskonała zabawa dla każdego malucha!Zadanie dziecka – odpowiednie DOPASOWANIE górnej i dolnej połówki strony – wymagające tzw. AKTYWNEGO CZYTANIA.PRZYJAZNE ILUSTRACJE i WESOŁE RYMOWANKI niosące konkretną treść – ciekawe spędzanie czasu.Pełna uroku książeczka, która w ZABAWNY i PRZYSTĘPNY sposób pozwala najmłodszym ODKRYWAĆ ŚWIAT. Jej strony zostały PRZECIĘTE W POŁOWIE, dzięki czemu dziecko SAMODZIELNIE musi połączyć w pary POJAZDY i wykonywane przez nie PRACE, takie jak TRAKTOR – ORZE POLE czy WÓZ STRAŻACKI – GASI POŻAR. Dana PARA została umieszczona na TLE ilustracji spójnej kolorystycznie, co ułatwia małym czytelnikom dopasowanie odpowiednich połówek. Po odnalezieniu WŁAŚCIWEGO ZESTAWIENIA powstaje ilustracyjno-kolorystyczna i tekstowo logiczna CAŁOŚĆ.Książkaumożliwia AKTYWNE CZYTANIEćwiczy umiejętność KONCENTRACJIuczy LOGICZNEGO MYŚLENIAtrenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆwzbogaca WIEDZĘpobudza WYOBRAŹNIĘrozwija MOTORYKĘ MAŁĄkształtuje POCZUCIE ESTETYKI

Seria „DOPASUJ POŁÓWKI" składa się z książeczek, których strony... Wszystkie kategorie. Wszystkie kategorie Strona główna--ZABAWKI---Dla niemowląt---Lalki i akcesoria---Wózki dla lalek---Warsztaty i narzędzia---Krótkofalówki ... Dopasuj połówki.

Joanna Wiśniewska Dopasuj połówki Zwierzęta i ich otoczenie. 14,90 zł ... Kup teraz DOPASUJ POŁÓWKI POJAZDY na Allegro.pl za 14,46 zł - 8630604048.

POWIĄZANE KSIĄŻKI