Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2

Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2 - Aneta Jadowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Jadowska
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2.pdf
ISBN
1971657346476

OPIS

Szach i mat, a wszyscy umrzemyWspółpracuj albo zginą wszyscy, na których ci zależy...Gdy upiorna bogini nawiedza ją w snach i wciąga w koszmarną rozgrywkę, Dora Wilk już rozumie, co oznacza gra o wszystko. Próbując pogodzić wilki, wampiry i magicznych, by nie dopuścić do apokalipsy, odkrywa, jak bardzo skopane jest jej drzewo genealogiczne i jej własna przeszłość. Wiedźma nie ma chwili wytchnienia.A to zaledwie wierzchołek góry lodowej.Czy tym razem Dora, Miron i Joshua pójdą na dno?

W drugim tomie Heksalogii o Dorze Wilk Aneta Jadowska zabrała mnie na emocjonalny rollercoaster, który nie zwalnia, a wręcz przeciwnie. Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki! Czekam na resztę tomów. Bogowie muszą być szaleni.

Pomimo złapania złodzieja, życie Dory nie jest wcale łatwiejsze. Mierzy się z kolejnymi trudnościami i nie ma nawet chwili odpoczynku podczas snu. Więcej książek z tej serii znajdziesz TUTAJ Książka Bogowie muszą być szaleni Heksalogia Dory Wilk, tom 2, pochodzi z wydawnictwa Fabryka Słów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI