Baltic Pies, który płynął na krze

Baltic Pies, który płynął na krze - Barbara Gawryluk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Gawryluk
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Baltic Pies, który płynął na krze.pdf
ISBN
8033847524056

OPIS

Poznajcie Baltica i pana Adama Buczyńskiego, który go uratował. Ta opowieść oparta jest na prawdziwych zdarzeniach. Psa, który płynął Wisłą na kawałku kry, obserwował cały świat. Książka Barbary Gawryluk to wzruszająca historia o jego losach. To również opowiadanie o rodzącej się w najtrudniejszych warunkach miłości między psem a człowiekiem.

Pies na krze", opartego na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 2010 r., kiedy to pies przepłynął połowę Wisły na kawałku kry, a w końcu - przemarznięty i przestraszony - został uratowany przez załogę statku badawczego gdyńskiego Morskiego Instytutu Rybackiego R/V Baltica na wodach ... Zdarzenia zostały opisane przez Barbarę Gawryluk w książce „Baltic. Pies, który płynął na krze", a książka ta zainspirowała reżysera Romualda Wiczę-Pokojskiego (dyrektora Miniatury) do stworzenia jej scenicznej adaptacji.

Pies,który 3 dni dryfował na krze Wisłą. Został dostrzeżony ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI