Abc małego patrioty

Abc małego patrioty - Janusz Puskarz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Puskarz
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Abc małego patrioty.pdf
ISBN
9276080261611

OPIS

To pierwsza książka o PATRIOTYZMIE dla Twojego dziecka!Młody Czytelnik dowie się z niej, dlaczego powinien być DUMNY ze swojej ojczyzny.Publikacja nie porusza ŻADNYCH kontrowersyjnych tematów.Ta BOGATO ILUSTROWANA książka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym jest zbiorem cennych informacji na temat Polski i Polaków. Przyciąga RÓŻNORODNOŚCIĄ ZAGADNIEŃ, porusza UNIWERSALNE TREŚCI.Przewodnikami po publikacji jest dwójka sympatycznych dzieci – POLA I FRANEK. Wraz z nimi młody Czytelnik będzie poznawać najważniejsze FAKTY I CIEKAWOSTKI dotyczące naszego kraju.Książka zawiera nie tylko treści merytoryczne, lecz także ZADANIA, których wykonanie pozwoli dziecku lepiej przyswoić przekazywane informacje.Na końcu znajdzie QUIZ, w którym sprawdzi zdobytą wiedzę, oraz wyjątkowy DOWÓD TOŻSAMOŚCI – po uzupełnieniu może go wyciąć i powiesić w swoim pokoju!Dzięki książce młody Czytelnikpozna znaczenie pojęć: OJCZYZNA i PATRIOTYZMnauczy się szacunku do SYMBOLI NARODOWYCHuświadomi sobie PRZYNALEŻNOŚĆ terytorialną, językową, kulturową i historycznązobaczy Polskę jako jeden z krajów UNII EUROPEJSKIEJodkryje piękno PRZYRODY Polskipozna sylwetki WYBITNYCH POLAKÓWzgłębi bogactwo TRADYCJI narodowych i regionalnychprzyswoi sobie pozytywne WARTOŚCI: prawdy, dobra, piękna, sprawiedliwości i uczciwościrozbudzi w sobie poczucie DUMY NARODOWEJrozwinie swoją OSOBOWOŚĆ

rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. • Ukazuje znaczenie pojęć: ojczyzna i patriotyzm • Uczy szacunku do symboli narodowych • Uświadamia dziecku przynależność terytorialną, językową, kulturową i historyczną Zobacz koniecznie Podręczniki do edukacji przedszkolnej.

Autorem książki jest Karolina Kucharska. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, kreatywność, malowanki, kolorowanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI