Życie. Fascynująca podróż przez 4 miliardy lat

Życie. Fascynująca podróż przez 4 miliardy lat - Juan Luis Arsuaga | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juan Luis Arsuaga
WYMIAR
5,62 MB
NAZWA PLIKU
Życie. Fascynująca podróż przez 4 miliardy lat.pdf
ISBN
2856718969687

OPIS

Bestseller w Hiszpanii!Wielka historia życiaJuan Luis Arsuaga zabierze Cię w porywającą podróż po ścieżkach ewolucji w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: dlaczego człowiek pojawił się na Ziemi? Razem z nim będziesz mógł zastanowić się, czy nasze miejsce mogły zająć jakieś inne inteligentne istoty. Czy altruizm to naturalny instynkt, czy jest nim raczej agresja i walka o przetrwanie?Arsuaga w ciągu trwającej 15 dni podróży, rozdział po rozdziale, pokazuje świat, jakiego dotąd nie znaliśmy.Opowiada,jak to się dzieje, że jedne organizmy pojawiają się na Ziemi, a inne znikają. Wyjaśnia, jak te mechanizmy działają w królestwach roślin i zwierząt.Zdradza, co było potrzebne, by wykształciła się kreatywność i inteligencja.Wreszcie zastanawia się, czy historia ewolucji dobiegła już końca, czy człowiek, jakiego znamy, to dopiero początek nowego jej rozdziału.Juan Luis Arsuaga jest biologiem i paleontologiem, który czterdzieści lat swojego życia poświęcił badaniu ewolucji i historii życia na Ziemi. Na stałe wykłada na Uniwersytecie w Madrycie, gościł też na najbardziej prestiżowych uniwersytetach świata: w Londynie, Cambridge, Zurychu, Rzymie, Arizonie, Filadelfii, Berkeley, Nowym Jorku, Tel Awiwie. Publikuje w prestiżowych czasopismach naukowych, takich jak „Nature” i „Science”.Jego najnowsza książka Życie. Fascynująca podróż przez 4 miliardy lat stała się megabestsellerem w Hiszpanii - przez kilka miesięcy utrzymywała się w czołówce list bestsellerów. Jego książki ukazały się w 11 krajach.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Fascynująca podróż przez 4 miliardy lat stała się megabestsellerem w Hiszpanii - przez kilka miesięcy utrzymywała się w czołówce list bestsellerów. Jego książki ukazały się w 11 krajach. Publikuje w prestiżowych czasopismach naukowych, takich jak „Nature" i „Science".

Biologia i chemia 8 lipca 2020 0 Kamil Kopij. Autor: Juan Luis Arsuaga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI