Zatopiony świat

Zatopiony świat - Tom Huddleston | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Huddleston
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Zatopiony świat.pdf
ISBN
8347174971798

OPIS

Kara i Joe zarabiają na życie, zajmując się wyławianiem z zatopionego miasta cennych dla kolekcjonerów przedmiotów. Życie dwójki przyjaciół wywraca się do góry nogami, gdy przypadkowo wchodzą w posiadanie tajemniczej mapy. W pościg za nimi ruszają nie tylko gangsterzy, ale też przedstawiciele władz i Wodniacy – wyposażeni w nowoczesny sprzęt piraci, uważani przez władze za terrorystów. Kara i Joe muszą zdecydować, komu mogą zaufać, zanim ruiny podwodnego miasta na zawsze znikną w morskich odmętach…Wciągająca historia dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Życie dwójki przyjaciół wywraca się do góry nogami, gdy przypadkowo wchodzą w posiadanie tajemniczej mapy. W pościg za nimi ruszają nie tylko gangsterzy, ale też przedstawiciele władz i Wodniacy - wyposażeni w nowoczesny sprzęt piraci, uważani przez władze ... Kara i Joe zarabiają na życie, zajmując się wyławianiem z zatopionego miasta cennych dla kolekcjonerów przedmiotów.

Kara i Joe zarabiają na życie, zajmując się wyławianiem z zatopionego miasta cennych dla kolekcjonerów przedmiotów. Życie dwójki przyjaciół wywraca się do góry nogami, gdy przypadkowo wchodzą w posiadanie tajemniczej mapy. 📚 Poznaj "Zatopiony świat" autorstwa J.

POWIĄZANE KSIĄŻKI