Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty

Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,15 MB
NAZWA PLIKU
Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty.pdf
ISBN
4724501120668

OPIS

Różnorodność i bogactwo, odmienność i wielobarwność ? z bohaterami pięciu baśniowych opowieści przemierzamy Amazonię, Pantanal i Las Atlantycki. Towarzyszymy im w bliższych i dalszych podróżach, powszednich zajęciach, zabawach, zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Oprócz opowiadań, w książce znajdziecie informacje o przyrodzie, wizerunki żyjących tam wyjątkowych zwierząt, garść informacji o skarbach Ziemi i o jej mieszkańcach.

Oprawa jest twarda. „Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty" Różnorodność i bogactwo, odmienność i wielobarwność - odkryjecie je, czytając tę książkę-podróż: z bohaterami pięciu baśniowych opowieści przemierzamy Amazonię, Pantanal i Las Atlantycki. Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty - Kolbowska Katarzyna - Świerk Kacper - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Towarzyszymy im w bliższych i dalszych podróżach, powszednich zajęciach, zabawach, zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Oprócz opowiadań, w książce znajdziecie informacje o przyrodzie, wizerunki żyjących tam wyjątkowych zwierząt,... Informacje o Szmaragdowy las, złoty piasek, czarne diamenty - 9048180241 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI