Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę

Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę - Agnieszka Stążka-Gawrysiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Stążka-Gawrysiak
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę.pdf
ISBN
5476730983645

OPIS

Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z przedszkolakami, Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę.Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę to historie, które mogą się przytrafić każdemu przedszkolakowi (i rodzicowi!):- marudzenie przy kolacji,- spory na placu zabaw,- nagłe wybuchy złości o błahostki.Razem z Kubą i Leną dzieci poznają lepsze rozwiązania trudnych sytuacji.Ramki dla rodzica pozwalają zrozumieć podejście oparte na metodzie Self-Reg i ułatwiają korzystanie z niego na co dzień.Choć rzadko o tym myślimy, dzieci często odczuwają stres. Nowe sytuacje, presja czasu, nagromadzenie bodźców ? to wszystko sprawia, że trudno im poradzić sobie z napięciem.Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że zwykłe dyscyplinowanie uczy dziecko samokontroli, ukrywania swoich emocji i tłumienia potrzeb. Self-Regulation to samoregulacja. Opracowana przez prof. Stuarta Shankera metoda Self-Reg pozwala opanować nadmierny stres i zlikwidować przyczynę złego samopoczucia, a nie tłumić samo zachowanie, które z niego wynika. Dzięki niej mądrze wesprzesz swoje dziecko.Do wspólnego czytania z rodzicamiAgnieszka Stążka-Gawrysiak - coach, coach kryzysowy, mentorka, facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre, autorka bloga dylematki.pl. Prywatnie — wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Wspiera inne wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę Published on May 6, 2019 Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę" W maju 2019 roku nakładem wydawnictwa Znak Emotikon ukazała się książka mojego autorstwa „Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę" . Self-Reg Opowieści Dla Dzieci O Tym Jak Działać Gdy Emocje Biorą Górę - opinie, komentarze o produkcie.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę to historie, które mogą się przytrafić każdemu przedszkolakowi (i rodzicowi!): marudzenie przy kolacji, spory na placu zabaw, nagłe wybuchy złości o błahostki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI