Pilny na tropie. Tajemnica Canaletta

Pilny na tropie. Tajemnica Canaletta - Adam Michejda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Michejda
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Pilny na tropie. Tajemnica Canaletta.pdf
ISBN
6694388599619

OPIS

Nowa powieść przygodowa Adama Michejdy z historią w tle.Słynny redaktor Rafał Pilny powraca. Po rozwiązaniu zagadki „Skarbu Getta”, reporter i jego młodzi pomocnicy prowadzą nowe śledztwo – muszą rozwikłać tajemnicę kradzieży z warszawskiego Zamku Królewskiego słynnego obrazu Bernarda Bellotta, zwanego Canalettem. Razem z ekipą Pilnego tropem złodziei ruszamy do Włoch, na najpiękniejszy wyścig świata - Mille Miglia. Nie zabraknie klasycznych samochodów, pięknych miejsc i niezwykłych uczestników imprezy. Zagubimy się na górzystych szlakach i popędzimy wraz z pościgiem wśród najpiękniejszych zabytków Rzymu. Nikt nie spodziewa się dokąd zaprowadzi ich ta przygoda.

Rzadko zauważamy nawet, co tak naprawdę jest jej początkiem. Dopiero z czasem odkrywamy, że poprzednie wydarzenia zaczynają układać się w całość. Pilny na tropie.

Książka Tajemnica Canaletta liczy 256 stron. Jej wymiary to 195x120.

POWIĄZANE KSIĄŻKI