Funkcjonowanie szpitali w amerykańskim systemie ochrony zdrowia

Funkcjonowanie szpitali w amerykańskim systemie ochrony zdrowia - Ewa Wichrowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Wichrowska
WYMIAR
9,14 MB
NAZWA PLIKU
Funkcjonowanie szpitali w amerykańskim systemie ochrony zdrowia.pdf
ISBN
6974764563421

OPIS

Książka stanowi kompleksowe omówienie funkcjonowania szpitali w amerykańskim systemie zdrowia. Wskazano w niej możliwości implementacji tych regulacji w Polsce, co może być pomocne w tworzeniu szpitali spełniających wysokie standardy technologiczne, medyczne i prawne, zdolne do współpracy z innymi podmiotami z rynku świadczeń medycznych przy jednoczesnym zachowaniu kontrolingu państwowego, w tym m.in. zagadnienia dotyczące:administracji i finansów, struktury organizacyjnej i organów zarządzających, dokumentacji i komunikacji, infrastruktury szpitala, ryzyka i błędów medycznych, zarządzania ratownictwem, dostępu do opieki i jej przebiegu, określania potrzeb medycznych pacjenta, praw i edukacji pacjenta i rodziny, zarządzania jakością, doskonalenia opieki i bezpieczeństwa medycznego, kontroli infekcji, zarządzania obiektem i BHP, kwalifikowania i edukacji kadry, zarządzania informacją.Adresaci:Publikacja przeznaczona jest dla dyrektorów i menedżerów szpitali. Powinna także zainteresować pracowników administracji rządowej i samorządowej odpowiedzialnych za organizację i funkcjonowanie polskiego systemu ochrony zdrowia.

Cena 83.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Funkcjonowanie szpitali w amerykańskim systemie ochrony zdrowia, Wichrowska Ewa, 89,1 zł.

Funkcjonowanie Szpitali W Amerykańskim Systemie Ochrony Zdrowia Książka Funkcjonowanie szpitali w amerykańskim systemie ochrony zdrowia Wnioski dla Polski, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Ewa Wichrowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI