Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć

Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć - Karolina Staszak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Staszak
WYMIAR
8,71 MB
NAZWA PLIKU
Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć.pdf
ISBN
8341642047297

OPIS

#Endoporadnik dla każdej kobiety bolesne miesiączki bóle pleców dyskomfort w czasie stosunku trudności z zajściem w ciążę depresja nerwowość Jeśli co miesiąc nie jesteś w stanie wyjść do pracy, bo ból jest nie do wytrzymania, wszystko cię drażni, a niektóre pozycje w trakcie seksu są dla ciebie bolesne, nie bój się sięgnąć po tę książkę. Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć to osobista historia kobiety, która borykała się z takimi problemami. Autorka tłumaczy, jak doszło do rozpoznania endometriozy, jakie miała objawy i jak to się stało, że mimo choroby jest dziś matką. W osobistym dzienniku dzieli się przeżyciami i pokazuje pracę nad sobą, jaką podjęła, aby odzyskać zdrowie i zrozumieć swoje emocje. Rozdziały napisane przez . ginekologa, seksuologa, psychoterapeutę i dietoterapeutę pomogą zrozumieć etapy choroby, a zastosowanie się do wskazówek specjalistów może przynieść ulgę, byś mogła w pełni cieszyć się zdrowiem. W książce znajdziesz też odsyłacze do filmów z ćwiczeniami przygotowanymi przez fizjoterapeutki. Proste techniki autoterapii pozwolą ci lepiej zadbać o zdrowie. Endometrioza to choroba, która dotyka nas, kobiety. Ta książka jest dla ciebie, twojej siostry, mamy, przyjaciółki. Po przeczytaniu poczujesz się bezpieczniej. I odzyskasz nadzieję.

Autorka tłumaczy, jak doszło do rozpoznania endometriozy, jakie miała objawy i jak to się stało, że mimo choroby jest dziś matką. Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć - kobieta.interia.pl - Bolesne miesiączki, bóle pleców, dyskomfort w czasie stosunku, trudności z zajściem w ciążę - to nie jedyne objawy choroby nazywanej często "podstępną żmiją".

W osobistym dzienniku dzieli się przeżyciami i pokazuje pracę nad sobą, jaką podjęła ... Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć to osobista historia kobiety, która borykała się z takimi problemami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI