Prawo administracyjne

Prawo administracyjne - Marek Wierzbowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Wierzbowski
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
Prawo administracyjne.pdf
ISBN
3228808742822

OPIS

Książka obejmuje niemal całość problematyki prawa administracyjnego, uwzględnia najnowszy dorobek doktryny i orzecznictwa.Czytelnik odnajdzie w niej m.in. zagadnienia dotyczące:struktury administracji publicznej i zasad jej funkcjonowania, kontroli administracji, statusu urzędników, podstawowych działów prawa materialnego,oraz problematykę związaną z integracją europejską. W celu ułatwienia nauki wprowadzono dodatkowe pogrubienia podkreślające ważne partie materiału oraz piktogramy ułatwiające odnalezienie istotnych fragmentów. W podręczniku uwzględniono zmiany, które zaistniały w wyniku najnowszych nowelizacji ustaw i wydania nowych, skutkujących m.in. zmianami struktury organów centralnych oraz zmianami przepisów związanych z pandemią Covid-19.Adresaci:Publikacja przeznaczona jest zarówno dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych, jak i osób zainteresowanych tematyką organizacji i działania administracji publicznej. Autorzy to pracownicy i współpracownicy naukowi Katedry Prawa i Postępowania Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego posiadający bogate doświadczenie dydaktyczne i praktyczne.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Prawo administracyjne ochendowski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Mateusz Karciarz. Prawo Administracyjne najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI