Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym

Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym - Anna Hrycaj | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Hrycaj
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym.pdf
ISBN
1848583058145

OPIS

Sprawdź przykładowy wzór pisma: Wniosek współmałżonka upadłego o wyłączenie rzeczy z masy upadłości >>Drugie wydanie książki zawiera ponad dwieście wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach upadłościowych. Obejmuje zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez syndyka. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania upadłościowego, przedstawiają propozycje wzorów postanowień sądu upadłościowego i sędziego-komisarza. Uwzględniają też zmiany w stanie prawnym, które nastąpiły od czasu poprzedniej edycji oraz wydane w tym okresie orzeczenia sądów odnoszące się do omawianej tematyki. Wzory są opatrzone rozbudowanymi komentarzami autorskimi wyjaśniającymi kwestie merytoryczne oraz ułatwiającymi szybkie i prawidłowe sporządzenie właściwego dokumentu.Adresaci:Książka jest przeznaczona dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków i firm leasingowych. Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.postepowanie-upadlosciowe-wzory-2.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wzory pism, orzeczeń z komentarzami. Opracowanie zawiera wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym wraz z praktycznymi komentarzami do znowelizowanych przepisów ustawy - Prawo upadłościowe i naprawcze, które dotyczą upadłości osób nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli upadłości konsumenckiej. Wzory pism i orzeczeń w(…) w najkorzystniejszych cenach! Styl Trening Dom Elektronika Moto Dziecko Biznes Zdrowie Rozrywka Inne serwisy: NOKAUTDNIA.PL.

Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę sądowego, zarządcę i syndyka. Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym Anna Hrycaj. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Drugie wydanie książki zawiera ponad dwieście wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach upadłościowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI