Wzory aktów administracyjnych

Wzory aktów administracyjnych - Maciej Dejak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Dejak
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Wzory aktów administracyjnych.pdf
ISBN
3675015145308

OPIS

Książka zawiera wzory decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych wydawanych przez organy administracji rządowej i samorządu terytorialnego. Publikacja została napisana z perspektywy osoby prowadzącej postępowanie administracyjne, a jej celem jest ułatwienie czytelnikowi rozstrzygnięcia konkretnego zagadnienia proceduralnego.We wzorach znajdują się:wskazówki dotyczące formułowania poszczególnych elementów aktów administracyjnych przydatne w procesie tworzenia aktu administracyjnego; wyjaśnienia, które pomogą w rozwiązaniu problemów mogących się w pojawić trakcie sporządzania dokumentów; wyczerpujące omówienia optymalnego postępowania organu w danej sytuacji.W opracowaniu została uwzględniona nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego obowiązująca od 1.06.2018 r.Adresaci:Publikacja jest skierowana do pracowników administracji rządowej i samorządowej, a także do prawników praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, oraz przedsiębiorców.Wzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony: www.wzory-akty-administracyjne.wolterskluwer.pl – po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb.

We wzorach znajdują się: wskazówki ... administracyjnego w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, wprowadzonej zarządzeniem nr 61/2012 z dnia 29 czerwca 2012 r. Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! wzory aktów administracyjnych wzory aktów administracyjnych Maciej Dejak. WARSZAWA 2018 WZORY PISM Maciej Dejak wzory aktów administracyjnych =DPyZNVL*N ZNVL JDUQLLQWHUQHWRZHM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI