Przeciwdziałanie niedopuszczalnym formom zatrudnienia

Przeciwdziałanie niedopuszczalnym formom zatrudnienia - Zdzisław Kubot | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdzisław Kubot
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Przeciwdziałanie niedopuszczalnym formom zatrudnienia.pdf
ISBN
6030763159053

OPIS

Publikacja w sposób całościowy i dogłębny omawia zagadnienie odpowiedzialności prawnej za niedopuszczalne działania w zakresie zatrudniania pracowników. Jest to pierwsza monografia, która kompleksowo przedstawia tę tematykę, łącząc aspekty teoretyczne i praktyczne. Rozważania w głównej mierze dotyczą niedopuszczalnych form w zatrudnianiu cywilnoprawnym i samozatrudnianiu, roli organów kontrolnych, a także przeciwdziałania niedozwolonym praktykom.Materiał zawarty w książce pozwala uzyskać odpowiedzi na następujące pytania:jak PIP i ZUS reagują na ujawniane w toku postępowań kontrolnych przypadki niedopuszczalnego zatrudniania; w jaki sposób NSZZ „Solidarność” odpowiada na zgłaszane przez pracowników przypadki niedopuszczalnego zatrudniania; czy z niedopuszczalnym zatrudnianiem łączy się odpowiedzialność za wykroczenie; jaki jest zakres związania sądu cywilnego wyrokiem sądu karnego lub decyzją ZUS, w których określono kwalifikację prawną zatrudnienia.Wartością dodaną niniejszej publikacji jest doświadczenie autorów, którzy zajmując się w praktyce sprawami związanymi z niejestrowanym zatrudnianiem lub ukrywaniem stosunku pracy – przedstawiają omawiają problematykę w szerokiej perspektywie.Adresaci:Monografia jest skierowana do praktyków zajmujących się sprawami z zakresu prawa pracy: sędziów, adwokatów, radców prawnych, syndyków, inspektorów pracy oraz inspektorów ZUS, jak również pracowników urzędów pracy. Książka może także zainteresować przedsiębiorców oraz pracowników działów kadr i HR.

Przeciwdziałanie niedopuszczalnym formom zatrudniania - Sebastian Kowalski, Zdzisław Kubot - Aros - dyskont książkowy - tanie książki Informacje o PRZECIWDZIAŁANIE NIEDOPUSZCZALNYM FORMOM... - 9111814339 w archiwum Allegro.

Wybieraj spośród ofert z setek wybranych sklepów internetowych zgromadzonych w Bazarek.com.pl. Miliony ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI