O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji

O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji - Małgorzata Stańczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Stańczyk
WYMIAR
4,97 MB
NAZWA PLIKU
O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji.pdf
ISBN
7476635504783

OPIS

Publikacja powstała z potrzeby dyskusji o edukacji, uwzględniającej charakter i specyfikę polskiego systemu edukacji, społeczeństwa, dokonywanych reform i ich kierunków. Rozmowy zawarte w książce nie koncentrują się na historii, ale na przyszłości. Książka może być punktem odniesienia, zapisem stanu wiedzy i doświadczeń praktyków. Rysuje się w niej obraz edukacji w dobie przemiany: co już się udało, co w polskiej szkole jest pozytywne, co jest jej największą bolączką i jakie są wyzwania na przyszłość.Do rozmowy zaproszono osoby, które zawodowo zajmują się edukacją, każda w inny sposób. Każda z nich, nie poprzez odgórne przepisy, ale z własnej inicjatywy wprowadziła jakąś zmianę mającą wpływ na rozwój edukacji. Rozmówcy wyznaczają kierunki rozwoju edukacji, inspirują i podsuwają konkretne narzędzia, które mogą być pomocne tym, którzy już dziś chcą wziąć zmianę w swoje ręce. Adresaci:Nauczyciele, eksperci edukacyjni, dyrektorzy szkół i wszyscy, którym zależy na coraz lepszej edukacji i którzy chcą aktywnie działać w kierunku zmiany, znajdą w niniejszej publikacji porcję inspiracji i dojrzałą analizę dzisiejszego stanu polskiej szkoły.

Publikacja powstała z potrzeby dyskusji o edukacji, uwzględniającej charakter i specyfikę polskiego systemu edukacji, społeczeństwa, dokonywanych refo, O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji, Księgarnia PWN Poznań zaprasza O szkole od nowa.

Data zakończenia 2019-07-18 - cena 57,33 zł O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji | | KSIĄŻKI \ Podręczniki akademickie \ Pedagogika | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Publikacja powstała z potrzeby dyskusji o edukacji, uwzględniającej charakter i specyfikę polskiego systemu edukacji, społeczeństwa, dokonywanych reform i ich Sklep internetowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI