Negocjacje i mediacje w sferze publicznej

Negocjacje i mediacje w sferze publicznej - Magdalena Tabernacka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Tabernacka
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Negocjacje i mediacje w sferze publicznej.pdf
ISBN
4987336691733

OPIS

Publikacja jest kompleksowym opracowaniem dotyczącym prawnych, społecznych, psychologicznych, kulturowych uwarunkowań prowadzenia negocjacji i mediacji w ramach działań podejmowanych przez organy władz publicznych, podczas toczących się postępowań cywilnych i karnych oraz już po wydaniu wyroku. Charakteryzuje ją przejrzysta struktura ułatwiająca poruszanie się w studiowanej tematyce, a nawiązania do dzieł literatury i zjawisk istotnych w kulturze pozwalają na łatwiejsze zapamiętanie treści. W drugim wydaniu autorka przedstawia aktualną analizę przepisów prawa w zakresie stosowania mediacji i negocjacji. Porusza też szeroki wachlarz zagadnień związanych z prowadzeniem rozmów oraz przydatnych w codziennej pracy mediatorów i negocjatorów.Omówione zostały m.in.:formalne wymogi wykonywania tych zawodów, predyspozycje, jakimi powinien cechować się kandydat do nich, zagrożenia związane z pracą mediatora i negocjatora.Praktyczną wartością opracowania jest rozdział dotyczący techniki sporządzania dokumentów w procesach negocjacji i mediacji, a także praktyki formalizowania dokonanych ustaleń, oraz rozdział dotyczący autoprezentacji osób biorących udział w sesjach mediacyjnych lub negocjacyjnych.Adresaci:Podręcznik jest skierowany przede wszystkim do studentów i pracowników dydaktycznych wydziałów prawa i administracji, ale będzie bez wątpienia przydatny również osobom biorącym udział w negocjacjach w sferze publicznej, zwłaszcza urzędnikom i prawnikom.

Publikacja jest kompleksowym opracowaniem dotyczącym prawnych, społecznych, psychologicznych, kulturowych uwarunkowań prowadzenia negocjacji i mediacji w ramach działań podejmowanych przez organy władz publicznych, podczas toczących się postępowań cywilnych i karnych oraz już po wydaniu wyroku. Opis: Negocjacje i mediacje w sferze publicznej - Tabernacka Magdalena. W książce przedstawiono prawne, społeczne i psychologiczne uwarunkowania podejmowania negocjacji i mediacji w sferze publicznej, czyli w obszarze działań władzy wykonawczej, jak również sądowniczej i ustawodawczej. Negocjacje i mediacje w sferze publicznej - opis produktu: W książce przedstawiono prawne, społeczne i psychologiczne uwarunkowania podejmowania negocjacji i mediacji w sferze publicznej, czyli w obszarze działań władzy wykonawczej, jak również sądowniczej i ustawodawczej.

Zawiera ona - oprócz analizy przepisów pr Książka Negocjacje i mediacje w sferze publicznej - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty. Negocjacje i mediacje w sferze publicznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI