Dokumenty pracownicze. Wzory i komentarze

Dokumenty pracownicze. Wzory i komentarze - Daniel Książek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Książek
WYMIAR
10,95 MB
NAZWA PLIKU
Dokumenty pracownicze. Wzory i komentarze.pdf
ISBN
2737427090101

OPIS

Książka zawiera ponad 200 wzorów z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Każdy wzór został opatrzony komentarzem przedstawiającym kwestie budzące największe wątpliwości w praktyce oraz stanowisko doktryny w zakresie problemów pojawiających się na tle tworzenia i wprowadzania w życie aktów wewnątrzzakładowych.W publikacji zawarto wzory pism dotyczące m.in.:umów o pracę, wykonywania pracy w warunkach telepracy, wypowiadania lub rozwiązywania stosunku pracy, regulaminów, zakładowego układu zbiorowego pracy, procedury nakładania kar porządkowych, współpracy pracodawcy ze związkami zawodowymi, prawa pracy w administracji publicznej i stosunków pracy w szkolnictwie wyższym. W obecnym, drugim wydaniu książki zamieszczono takżewzory odnoszące się do najnowszych nowelizacji kodeksu pracy, które weszły w życie w 2016 r., dotyczących nowego modelu umów terminowych oraz mechanizmów ochrony rodzicielstwa.Adresaci:Opracowanie przeznaczone jest dla radców prawnych, adwokatów, sędziów, aplikantów tych zawodów prawniczych, pracowników działów HR i pracodawców.Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze stronywww.dokumenty-pracownicze-wzory-wyd-2.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Wzory kadrowe z komentarzem - od 157,25 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Prawo i administracja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ebook Dokumenty pracownicze.

Wprowadź jednorazowy kod aktywacyjny (9 znaków), który został załączony do książki „Dokumenty pracownicze. Wzory i komentarze" i kliknij „Utwórz dostęp".

POWIĄZANE KSIĄŻKI