Prawo o adwokaturze. Komentarz

Prawo o adwokaturze. Komentarz - Jacek Trela | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Trela
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Prawo o adwokaturze. Komentarz.pdf
ISBN
9115377464299

OPIS

W komentarzu wyczerpująco przedstawiono zagadnienia związane z wykonywaniem zawodu adwokata i działalnością samorządu adwokackiego. W publikacji szczegółowo omówiono m.in.:znowelizowane regulacje dotyczące odpowiedzialności dyscyplinarnej adwokatów, zasady wpisu i skreślenia z aplikacji adwokackiej, uregulowania odnoszące się do odbywania aplikacji adwokackiej. Ponadto wyjaśniono zadania samorządu adwokackiego, organów adwokatury, zasady wyboru do tych organów.W książce zawarto wybór orzecznictwa sądowego i sądowoadministracyjnego w ważnych dla adwokatury kwestiach, odwołano się także do przepisów unijnych, zamieszczono też Kodeks Etyki Adwokackiej.Adresaci: Opracowanie skierowane jest do prawników praktyków: adwokatów, aplikantów adwokackich, sędziów, a także przedstawicieli doktryny.

Beck w korzystnej cenie. Profesjonalne książki ekonomiczne i prawnicze. Literatura popularnonaukowa Prawo o adwokaturze Komentarz - sprawdź opinie i opis produktu.

Komentarz 2012, Gawryluk Marek - LexisNexis w korzystnej cenie. Profesjonalne książki ekonomiczne i prawnicze. Prawo o adwokaturze Komentarz | Gawryluk Marek | LexisNexis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI