Innowacje w ochronie zdrowia. Aspekty prawne, ekonomiczne i organizacyjne

Innowacje w ochronie zdrowia. Aspekty prawne, ekonomiczne i organizacyjne - Irena Lipowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irena Lipowicz
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Innowacje w ochronie zdrowia. Aspekty prawne, ekonomiczne i organizacyjne.pdf
ISBN
2065079962490

OPIS

W książce przybliżono zmiany i procesy zachodzące w ochronie zdrowia z uwzględnieniem innowacji technologicznych, które będą odgrywać coraz większą rolę.Publikacja składa się z dwóch części:prawnej, przedstawiającej innowacje w ochronie zdrowia z perspektywy nauki prawa publicznego, dotyczącej m.in.: konstytucyjnych granic regulacji prawnych w obszarze innowacji, sztucznej inteligencji w medycynie, odpowiedzialności cywilnej za szkodę wyrządzoną przez robota medycznego, ekonomicznej, poświęconej zagadnieniu znaczenia analizy ekonomicznej przy podejmowaniu decyzji w ochronie zdrowia oraz prezentującej konkretne problemy, z jakimi borykają się decydenci nie tylko ochrony zdrowia, a które w szczególny sposób oddziałują na stan zdrowia jednostek i jakość ich życia.Adresaci:Książka jest przeznaczona dla podmiotów leczniczych, przedstawicieli zawodów prawniczych działających na rynku ochrony zdrowia, a także dla środowiska akademickiego oraz decydentów w ochronie zdrowia.

Książka Innowacje w ochronie zdrowia liczy 376 stron. Jej wymiary to 176x250. Innowacje w ochronie zdrowia.

Publikacja składa się z dwóch... Aspekty prawne, ekonomiczne i organizacyjne - Ewelina Nojszewska - ebook. Opis Pobierz książkę w fb2, txt, epub, pdf, czytaj online, słuchaj, kupuj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI