Prawo zamówień publicznych. Komentarz

Prawo zamówień publicznych. Komentarz - Jarosław Jerzykowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Jerzykowski
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Prawo zamówień publicznych. Komentarz.pdf
ISBN
4819575889588

OPIS

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE pod lupą ekspertów Najnowsze wydanie popularnego komentarza to wyczerpujące omówienie zmian w przepisach prawa zamówień publicznych. Dzięki temu publikacja stanowi obowiązkową pozycję dla osób zajmujących się zamówieniami publicznymi w praktyce. Autorzy zaprezentowali również bogaty dorobek orzecznictwa w tym zakresie - począwszy od sądów okręgowych i Krajowej Izby Odwoławczej, po Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, a także poglądy i doktryny Urzędu Zamówień Publicznych. W publikacji znajdziesz odpowiedzi m.in. na te pytania:w jakim zakresie uproszczono procedury stosowane w zamówieniach publicznych? jakie zmiany wprowadzono w zakresie zapewnienia lepszego dostępu do rynku zamówień publicznych małym i średnim przedsiębiorcom? czym jest nowy tryb udzielania zamówień w ramach tzw. partnerstwa innowacyjnego oraz kiedy i jak się go stosuje? jakie korzyści wynikają z wprowadzenia zasady proporcjonalności do czynności przygotowania i prowadzenia postępowania? co się zmieniło w postępowaniach na usługi społeczne o wartości poniżej progów unijnych? czym jest nowa procedura odwrócona w zamówieniach publicznych? Kto i kiedy może ją stosować? co się zmieniło w zakresie składania i uzupełniania oświadczeń oraz dokumentów przez wykonawców?

Co to są zamówienia publiczne? Jakie przepisy regulują udzielanie zamówień publicznych? - Prawo zamówień publicznych - tekst ujednolicony - Prawo zamówień publicznych (Dz. U.

Komentarz - od 227,76 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Prawo i administracja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ustawa Prawo zamówień publicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI