Prawo cywilne. Kazusy z rozwiązaniami

Prawo cywilne. Kazusy z rozwiązaniami - Barbara Jelonek-Jarco | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Jelonek-Jarco
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Prawo cywilne. Kazusy z rozwiązaniami.pdf
ISBN
6166044483833

OPIS

Publikacja obejmuje kazusy z rozwiązaniami o zróżnicowanym stopniu trudności, łączące często zagadnienia zaczerpnięte z kilku działów prawa cywilnego. W każdym rozwiązaniu punkt ciężkości stanowi prawidłowe usystematyzowanie rozważanych zagadnień z perspektywy zawartego w kazusie polecenia lub postawionego w nim pytania. Na końcu zbioru zebrano kazusy do samodzielnego rozwiązania wraz z odesłaniami do literatury bądź orzecznictwa. Autorzy proponują konkretną metodę opracowywania rozwiązań i analizowania stanów faktycznych przedstawionych w kazusach.Zbiór kazusów z prawa cywilnego wraz z rozwiązaniami ma przybliżyć metodę rozwiązywania kazusów, a w konsekwencji ułatwić przygotowanie do egzaminów z prawa cywilnego, a także ugruntować umiejętność wnioskowania i argumentowania prawniczego w praktyce zawodowej.Autorami publikacji są pracownicy naukowi i doktoranci Katedry Prawa Cywilnego WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy na co dzień prowadzą działalność dydaktyczną. Zbiór jest wynikiem ich doświadczeń w pracy ze studentami i odpowiedzią na zgłaszane przez studentów zapotrzebowanie na publikację prezentującą sposób rozwiązywania kazusów.

Jakie powinno być rozstrzygnięcie sądu II instancji? Rozwiązanie: Wydawnictwo C.H.BECK . Bardziej szczegółowo Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - od 48,05 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

WYDANIE 2 SERIA AKADEMICKA WARSZAWA 2019 Prawo cywilne Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita - od 58,63 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe podręczniki akademickie, najtańsze i Prawo cywilne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI