Pośrednicy internetowi w prawie Unii Europejskiej. Rola i obowiązki wobec treści użytkowników

Pośrednicy internetowi w prawie Unii Europejskiej. Rola i obowiązki wobec treści użytkowników - Magdalena Piech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Piech
WYMIAR
9,36 MB
NAZWA PLIKU
Pośrednicy internetowi w prawie Unii Europejskiej. Rola i obowiązki wobec treści użytkowników.pdf
ISBN
6252929580886

OPIS

Publikacja kompleksowo omawia zakres odpowiedzialności pośredników internetowych, która uregulowana jest przede wszystkim w dyrektywie w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym. Opracowanie prezentuje też katalog obowiązków, jakie zgodnie z prawem unijnym można nałożyć na pośredników.W opracowaniu szczegółowo przedstawiono też m.in.:definicje: pośredników internetowych, a także treści przekazywanych, przechowywanych i udostępnianych, różnicę między zwykłym przekazem, catchingiem i hostingiem, czym są treści oczywiście bezprawne i kontekstowo bezprawne, różne warianty procedury notice and action.Adresaci:Książka będzie pomocna w pracy adwokatów, radców prawnych, sędziów, pracowników administracji rządowej, dostawców internetu, a także menedżerów i przedsiębiorców świadczących usługi społeczeństwa informacyjnego oraz usługi platform internetowych i forów.

Publikacja kompleksowo omawia zakres odpowiedzialności pośredników internetowych, która uregulowana jest Pośrednicy internetowi w prawie Unii Europejskiej - Publikacja kompleksowo omawia zakres odpowiedzialności pośredników internetowych, która uregulowana jest przede wszystkim w dyrektywie w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym. Opracowanie...

Przeczytaj recenzję Pośrednicy internetowi w prawie Unii Europejskiej . Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Korzystanie z tych praw rodzi odpowiedzialność i nakłada obowiązki wobec innych osób, wspólnoty ludzkiej i przyszłych pokoleń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI